En waar wordt er dan door Wiebe hulp overgevraagd, en in welk draadje kunnen we dat dan terugvinden. Reageer nu gewoon in het draadje waar het gevraagd wordt, of als er nog geen draadje over is, geef dan voldoende informatie.
ik heb dit draadje opgezet om iemand te helpen die totaal nieuw is met de treinhobby en meteen in het begin veel pech heeft, wim ik wil deze beste man niet afschepen met, lees de gebruiksaanwijzing, vandaar.
Natuurlijk niet fout dat je hier de vraag stelt voor hulp aan wiebe en zijn problemen die hij op dit moment heeft met zijn loc. zeker daar wiebe nog niet helemaal door heeft dat hij zelf ook in alle rubrieken vragen kan stellen en berichten kan maken enz.
Voor degene onder ons die dus wiebe nog niet hebben gevonden hier op het forum.
Wiebe is een man van 79 jaar die sinds kort een minitrix treintje heeft, als startset gekocht op een beurs, digitale uitvoering, maar hij is dus nog geheel nieuw in onze hobby en heeft wat problemen om alles voor elkaar te krijgen.
Zijn laatste probleem is dat de loc naar een paar laatse rondjes met veel gegier heeft gereden, deze er ineens mee opgehouden is.
Wiebe heeft dus nog veel dingen om te leren zowel op gebied van de treintjes, digitaal maar ook met het forum.
Ik persoonlijk vind het erg leuk dat hij en de hobby heeft gevonden en ook hier op het forum probeerd mee te doen en er van probeerd te leren, maar snap heel goed dat je op deze leeftijd niet alles ff vlot onder de knie hebt.
Vandaar denk ik ook dat henry hier dit topic heeft gestart, om hem hierin wat te helpen, wat ik alleen maar kan warderen.
Wiebe sucses en hoop dat het allemaal weer op de rails komt.
henry, laat je niet ontmoedigen, je hebt het wat mij betreft prima gedaan om dit ff aan te kaarten.
Mvg
Freddy
Als gewone dingen,
ineens niet meer gewoon zijn.
Besef je hoe bijzonder gewone dingen zijn.
Beste Allemaal,
deze hulp wardeer ik ten zeerste het allemaal nog zo nieuw voor mij maar ik vind het ozo mooi.dat ik wat traag van begrip ben sorry.daar om heb ik zoveel begrip voor de jongeren en wat ouderen natuurlijk.dat sommige mensen een iets kort lontje hebben daar is toch mee tepraten? ik vind van wel daar doe ik als ouwe kerel mijn best voor en dat je door de jaren heen wel eens on aardig wordt behandelt jammer dan.maar al met al ik blijf treinen hoor morgen gaat de loc naar de remise en kunnen ze er niets mee dan een nieuwe we kunnen het nu nog doen wand we weten niet of we er morgen zijn misschien negatiefe gedachten maar alles is vergangkelijk geniet nu van alles wat je op het ogen blik hebt Hartelijke Groeten van mij wiebe
Ik vind het toch wel top dat je dit op jouw leeftijd hebt kunnen vinden. Natuurlijk zijn er vele van jouw leeftijd die op het World Wide Web surfen maar hier op dit forum ben ik ze nog niet tegen gekomen.
En wat dat traag van begrip betreft, daar heb ik ook wel eens vaker last van .
Maar niettemin geniet van het moment en ik denk dat jij als geen ander beseft.
Hiep Hiep Hoera mede hobbyisten,
de loc draait weer waar ik heden morgen was bij het Digitaal bedrijf vond het onbegrijpelijk dat de decoder stuk was hij zij dat komt zelden voor heel zelden zelfs maar al met al een nieuwe decoder en draaien maar allen de hartelijke groeten en veel dank wiebe
ben vandaag bij wiebe geweest en hij vondt het prachtig, vol trots, en terecht, heeft hij zijn baantje laten zien en vindt het allemaal mooi.
ook op het forum kan hij nu wat gemakkelijker dingen doen
wiebe ga zo door en veel plezier en heb je vragen kom er dan gerust mee
Beste Machinisten,
Gisteren is Henry bij ons thuis geweest.de tijd vloog om amdat ik van alles wilde vragen.het was erg leuk en erg leerzaam wat weet die man veel zeg ook zo als hij met de pc om ging kan nu verschillende dingen op zoeken waar onder ook de beursen die nog gaan komen.kijk mensen ik heb weer veel geleerd al hoewel ik weer wat dingen kwijt ben hoor maarrrr vragen staat vrij niet waar?? Allemaal de Hartelijke Groeten van mijn vrouw en mij zelf wiebe