Ik heb mijn eerste locomotief die daadwerkelijk "een slabbetje" heeft mogen ontvangen. Een oriëntrode 111 van Fleischmann. Dit was ook de eerste loc die ik vorig jaar had gekocht bij het weer oppakken van deze hobby, maar dat exemplaar bleek onvoorziene schade hebben en heb ik toen geretourneerd. Daar baalde ik erg van, want een "Elfer" met slabbetje stond echt bovenaan op mijn lijstje. Nu is het dan eindelijk toch gelukt een andere te vinden en ik ben er blij mee.
Verder nog een Bim in een iets oudere uitvoering dan de drie IR-bakken die ik al had. Nu is mijn IR-stam compleet op maximale lengte van 4 bakken.
En een oceaanblauw/beige Bm mag natuurlijk niet ontbreken. Voor zijn leeftijd best een aardig model. Maarja, later ontdekte ik dat Fleischmann zich er destijds makkelijk vanaf heeft gemaakt, en vermoedelijk een slaaprijtuig (met 11 in plaats van 12 ramen) als voorbeeld heeft gebruikt. Ik ben er nog niet uit of ik me daaraan ga storen of niet.
![Afbeelding](https://i.ibb.co/YDRm4j2/PSX-20210501-130744.jpg)