De lijnen heb ik met een verfstift van Edding gemaakt (Edding 780 Paintmarker). Gewoon een lineaal neerleggen en lijntjes trekken
Hoi Michiel, ja, ik ken je nog
Ik blijf maar kijken naar jou baan ik vindt hem echt super.
Maar op je eerste foto links van het twinscenter zie ik 4 grijze dingen wat zijn dat.
Groet michiel
Ik blijf maar kijken naar jou baan ik vindt hem echt super.
Maar op je eerste foto links van het twinscenter zie ik 4 grijze dingen wat zijn dat.
Groet michiel
Jos schreef:Ja, klopt, de verf op de hekjes is wat dikker plus de kleur is het echte NS-geel
Ik bedoel dat de verticale staanders ook geel zijn en bij de Minitrix niet. het Minitrix geel is wat mij betreft NS geel genoeg maar dat is natuurlijk persoonlijk.
Hoi Michiel, dat is moeilijk. De baan is 6 bij 4,5 meter en ik kan er eigenlijk alleen maar middenin staan.
Momenteel is het een zootje op de baan omdat ik met allerlei klusjes bezig ben. Als dat een beetje opgeruimd is zal ik proberen wat foto's te maken die wat meer overzicht geven
Er zijn tegenwoordig ook sites die HD video broadcasting mogelijk maken in plaats van de crappy YouTube kwaliteit. Ik heb 2 filmpjes teruggebracht naar 1280*720 en geupload om te zien wat er van overbleef. Er vindt nog steeds een behoorlijke compressie plaats maar het uiteindelijke resultaat is toch stukken beter dan YouTube.
Hieronder zijn ze te vinden, wel even op de HD button klikken onder het beeldvenster:
Hey Jos, dat ziet er mooi uit zeg! De compressie is natuurlijk groot maar je ziet nu zoveel meer dan op Youtube. Netjes!
Ikzelf heb ervaring met vimeo.com, de kwaliteit is vergelijkbaar dus je hoeft niet over te stappen. 1 restrictie; ik mag maar 1 HD video van 500MB per week uploaden.
Ik heb even in een test van PCM gekeken welke de meest flexibele was, en daar kwam Exposureroom erg goed uit bij de gratis providers. Er is blijkbaar geen limiet aan wat je mag upoloaden
Heb jij ook modelspoor filmpjes staan? Ben wel benieuwd natuurlijk
Je hebt in ieder geval genoeg ruimte .
wel leuk dat je zulke langen treine kan maken.
Ik zag dat je de minitrix Tee hebt. is dat die je ook dcc digitaal kan besturen. Want ik zou daar want info over willen hebben.
Groet michiel