Pagina 1 van 1

Nieuw forumlid

Geplaatst: 11 nov 2020 22:31
door Miel
Hallo treintjes liefhebbers.

Mijn naam is Miel en ik had lang geleden ook treintjes als hobby.
Laatst was ik de zolder aan het opruimen en ik kwam mijn oude Minitrix spullen weer tegen. Niet veel, maar toch even uitproberen.
Het toeval wilde, dat onze kleindochters het leuk vonden ermee te rijden, dus misschien ga ik er weer mee verder.
Alles uitgepakt en een baantje opgezet om de loks te proberen. Gelukkig liepen ze allemaal na even duwtjes geven weer. Maar alleen de oude Minitrix T3 tenderlok uit de begindoos maakte een geluid alsof de motor doordraaide. Het aandrijftandwiel van plastic was gebroken; waarschijnlijk bros geworden na 40 jaar. Daar komt dus meteen mijn eerste vraag: weet iemand hoe ik aan een vervangend tandwiel kom? Het is in principe niets bijzonders, maar omdat het mijn eerste was, wil ik hem toch graag weer lopend hebben.
Verder ga ik mijn spullen (niet zoveel) inventariseren en dan kijken we wel weer verder.
Misschien kan iemand mij een tip geven over oude catalogie van Minitrix, Vollmer, Faller e.d uit ongeveer 1980 in pdf formaat. Dat zou helpen bij het uitzoeken.
Groetjes van Miel

Re: Nieuw forumlid

Geplaatst: 12 nov 2020 09:30
door OBBinN
Welkom!

Re: Nieuw forumlid

Geplaatst: 12 nov 2020 10:06
door Ronald2016
Welkom

Re: Nieuw forumlid

Geplaatst: 12 nov 2020 10:30
door Hans
Hallo Miel,

Welkom op het forum.
Mooi dat je kleindochters het leuk vonden. N.m.m. is dat iets om te koesteren.

m.vr.gr.

Hans

Re: Nieuw forumlid

Geplaatst: 12 nov 2020 11:45
door Nico Essers
Welkom Miel

Re: Nieuw forumlid

Geplaatst: 14 nov 2020 18:35
door Krab
Welkom Miel op het N - forum .

mvg Sjaak