Pagina 1 van 1

Herintreder

Geplaatst: 24 mei 2021 18:40
door eggbird
Nadat ik 49 jaar geleden mijn eerste treintje kreeg (Trix Express startset HO 1315) en daar wat mee gerommeld had, heeft toen het treingebeuren lange tijd stil gelegen. Jaren later weer opnieuw gestart maar nu met Märklin Z. Ook daar kwam een einde aan door beperkte ruimte (kinderen, werk etc.).
Toch begon het vorig jaar weer te kriebelen. De oude spoorbaan naam eigenlijk te veel ruimte in om opnieuw op te zetten en spoor Z was te klein om samen met de kleinzoon mee bezig te gaan.
Dit jaar de stap gezet naar spoor N. Een Fleischmann startset 931892, uitbreiding met Z21 WLAN package. Nu nog even wachten op de bezorging van Kato uitbreiding.
In de tussentijd veel lezen over wel of niet alles digitaal, wel of geen secties, welk tijdperk enzovoort. De komende jaren ben ik wel weer bezig.

Re: Herintreder

Geplaatst: 24 mei 2021 19:02
door Panzer-Shop
Welkom en veel plezier met bouwen!

Re: Herintreder

Geplaatst: 24 mei 2021 19:13
door WilcoV
Succes met alle studie en keuzes, en succes met Kato.

Re: Herintreder

Geplaatst: 24 mei 2021 20:12
door Momfer
Welkom, en veel plezier samen met je kleinzoon!

Re: Herintreder

Geplaatst: 24 mei 2021 21:05
door Pierre
Welkom op het forum en veel plezier hier samen. ;)

Re: Herintreder

Geplaatst: 30 mei 2021 16:09
door OBBinN
Welkom!

Re: Herintreder

Geplaatst: 06 jun 2021 20:39
door Krab
Welkom op het N - forum .
Het is wel gebruikelijk hier op het forum dat je een naam schrijf in plaats van een synoniem ;)


mvg Sjaak

Re: Herintreder

Geplaatst: 06 jun 2021 22:09
door Nico Essers
Welkom op het forum eggbird zonder naam.