Pagina 1 van 1

aankoop sporen

Geplaatst: 16 jun 2010 23:26
door cepero
Hallo medespoorders.
Ik heb men baanplan na enkele maanden van prutsen, veranderingen en overwegingen zo goed als af. Eindelijk! Enkel nog wat details hier en daar en wat rangeersporen ontbreken nog. Het zal een groot (en duur) project worden vrees ik! Ik ga Fleischmann Piccolo sporen met bedding gebruiken. Mits ik ontzettend veel sporen en zo ook wissels ga gebruiken hoop ik de kosten wat te drukken door het zo goed als mogelijk voordelig aan te kopen. Ik woon in de regio Aalst en zit er niet mee in om ergens verder naartoe te rijden als dat mij een berg geld bespaardt (kan ik dat inzetten voor extra scenery) Kan iemand mij een winkel aanraden die schappelijke prijzen hanteert of misschien kortingen toekent bij grote aantallen etc? Ik heb zeker een 60 tal wissels nodig, allemaal electrisch en daarvan zijn er zeker een 10tal engelse bij. en dan nog een heleboel sporen, véél sporen. Meestal doe ik niet zo lullig over een klein prijsverschil, maar hier zal dat toch serieus doorwegen .

om te vermijden dat dit bericht teveel antwoorden met een commercieel kantje zou krijgen en ik wil vermijden dat winkels openlijk worden vergeleken, heb ik liever dat men mij priveberichtjes stuurt. Dan heeft niemand er last van. ik wil geen problemen krijgen met moderators :-)

alvast bedankt
Cepero

Re: aankoop sporen

Geplaatst: 16 jun 2010 23:35
door Krab
Hoi Cepero ,
kijk eens bij vraag en aanbod onder de naam Jos
http://www.n-spoorforum.nl/viewtopic.php?f=28&t=1554

die heeft nog wat liggen :mrgreen:

groetjesss Sjaak

Re: aankoop sporen

Geplaatst: 18 jun 2010 08:53
door shoven
Op sites als Marktplaats, eBay, 2ehands.be en nog zo wat wordt regelmatig tweedehands spul aangeboden. Er zijn ook wat handelaren die het aanbieden, bijv. met http://www.nscale-sale.nl heb ik goed ervaringen. En op beurzen zoals Houten wordt ook veel aangeboden, wel opletten op de kwaliteit daar.
Een aantal forumleden (waaronder ik) heeft nog wel e.e.a. te koop. Als je hier aangeeft wat je concreet zoekt (dus met artikelnummers) kunnen we je pb'tjes gaan sturen.

Re: aankoop sporen

Geplaatst: 20 jun 2010 22:20
door cepero
hey mede-spoorders
bedankt voor de tips!
heb daar al veel aan gehad! :)
nu al het hout gaan bestellen :D
tot int kort