Pagina 1 van 1

Peco kopen in de UK

Geplaatst: 07 okt 2010 21:52
door martindomburg
Ik ben een bestellijst aan het maken voor mijn tweede fase en hierbij heb ik een flinke partij peco rails nodig. Echter is mijn partij zo groot dat het verschil tussen NL en de UK te groot word om mijn plicht als hollander te omzeilen.

Wie hefet er ervaring met the signal box????

Re: Peco kopen in de UK

Geplaatst: 07 okt 2010 21:58
door Jos
Ik koop bij Hatton's. Zijn nog net iets goedkoper en leveren goed en snel.

Groetjes,
Jos

Re: Peco kopen in de UK

Geplaatst: 07 okt 2010 22:00
door Jerome
Ik. ;)

zie ook de foto: http://forum.beneluxspoor.net/index.php ... #msg136429

Ik heb vorig jaar een vergelijkbare partij gekocht bij Ehattons.

Allebei prima service en niet te krijgen in NL of duitsland voor die prijs. de verzendkosten zijn hoog, maar met een groote partij betaald het zich terug.

Groet, Jeroen





Re: Peco kopen in de UK

Geplaatst: 08 okt 2010 12:57
door shoven
Ik heb al een paar keer bij Hatton's gekocht en dat gaat prima. Verzendkosten vind ik wel meevallen, je kunt zelfs kiezen hoe je het verstuurd wilt hebben. Hoe meer je betaalt hoe sneller je het hebt.

Re: Peco kopen in de UK

Geplaatst: 09 okt 2010 09:23
door marco
Ik heb 1 keer besteld bij http://railsofsheffield.com/ daar kun je met paypal betalen.
Is goed bevallen.

Zijn er nog meer winkels in de UK waar je ook zonder creditcard terchtkunt?

Groetjes marco

Re: Peco kopen in de UK

Geplaatst: 10 okt 2010 20:33
door martindomburg
tnxs voor de tips, hoe zit et met levertijd over het algemeen?

Re: Peco kopen in de UK

Geplaatst: 11 okt 2010 09:40
door shoven
Wisselend. Als je de gooedkoopste optie neemt (meestal Royal Mail surface mail) ben je voor weinig klaar maar je spullen zijn meer dan een week onderweg. Maar soms ook maar 3 dagen met dezelfde optie. :shock:
Tenzij je veel haast hebt zou ik me er niet druk over maken, je bent er vaak langer over aan het denken en besluiten dan dat het onderweg is... ;)