In mijn nieuwe baanplan overweeg ik een schaduwstation in de vorm van het bijgevoegde plaatje. Het hele plan ligt horizontaal, dus nergens hoogteverschillen. Radius van de bochten ~32.5 cm.
Treinen komen getrokken binnen bij A, rijden op in poot B, worden geduwd van B naar een spoor in schaduwstation C en vertrekken weer getrokken van C naar A.
Mijn vraag is: heeft iemand ervaring met een dergelijke constructie. Met name met het ontsporingsgevaar bij het duwen van B naar C. Of zie ik dat te zwart in ? Treinlengte zal niet meer zijn dan ongeveer 1 m. In het gehele schema komt (oude) Arnold rails en wissels te liggen. Tot nu toe heb ik daar nooit problemen mee gehad.
Dat er in de hele contraptie een keerlus zit is mij bekend. De oplossing is mij ook bekend. Dat gaat geen problemen geven. Mijn vraag gaat dus puur over eventuele mechanische problemen. Alvast bedankt voor jullie repons.
Goet,
Paul
![Afbeelding](https://i.postimg.cc/h45zYQTY/Schaduwstationstation.png)