Omdat ik de laatjes tijd wat meer actief in zelfbouw ben naast verzamelen leek mij dat een mooi moment om te gaan delen.
Zeker omdat de mooie resultaten van forumleden mij ook gemotiveerd hebben om met zelfbouw te beginnen.
Zelf ben ik werkzaam in het 1:1 gebeuren, daarom is mijn verzameling NS gericht, maar voor elke regel is een uitzondering.
Zeker omdat ik een liefhebber ben van treinstellen, is daar ook een klein aantal DB treinstellen bij gekomen.
Qua toekomstplannen heb ik veel ideeën voor een baan, maar voor nu heb ik een kleine baan.
Om klein met zelfbouw te beginnen, was ik met een grotere schaal 1:25 modelauto's begonnen.
Wat heeft geresulteerd in spuitervaring met spuitbussen en klein schilderwerk met de kwast.
Toch wel een must als je eigenlijk verder wil met onze schaal. Tevens heb ik er ook een nieuwe extra bobby bij gekregen.
Het uiteindelijke doel is dus zelfbouw van modeltreinen, waarbij ik ben gestart met een NS WR. Deze is op blanke lak en details bijna af.
Sinds kort ben ik in het bezit van een airbrush om dit lopende project mee af te kunnen ronden, maar om eerst wat ervaring met de airbush op te doen had ik laatst dus een paar 1:160 modelauto's bij een bestelling gedaan en dit is het resultaat.
Met de airbush is alles in de grondverf gegaan, en de rode Amphicar en de groene Ford gespoten.
Ervaring met het apparaat en de schoonmaak was de hoofdreden.
De rest is met de hand afgeschilderd.
![Afbeelding](https://i.postimg.cc/kgGXsyHd/20231028-155027.jpg)
![Afbeelding](https://i.postimg.cc/v8vYdjFs/20231028-161338.jpg)