Ik ben sindskort bezig met het aanbrengen van gras en ballast. Nu gaat dit prima, alleen loop ik tegen een probleem aan bij de wissels.
De lijm loopt erg gemakkelijk in het binnenwerk van de profigleis wissel van fleischmann. Dit is nu bij een wissel gebeurt en die heb ik helemaal van de baan en uit elkaar moeten halen om te repareren. Ik wist dat dit kon gebeuren dus had eerst al aardig wat afstand gehouden, maar de lijm 'trekt' onder de bedding door lijkt het wel.
Heeft iemand tips hoe hiermee om te gaan?
Ballast/gras verlijmen bij Fl profigleis wissel
Re: Ballast/gras verlijmen bij Fl profigleis wissel
Ik spuit een beetje siliconenspray in een bakje en druppel dat op de punten in het wissel die vast kunnen gaan zitten door de lijm. De siliconen spray stoot vocht af en voorkomt zo dat wissels vast gaan zitten. Maar het blijft van belang behoedzaam te werk te gaan.
M.v.g. Ben
Deutsche Reichsbahn Gesellschaft, Tijdperk II, groot- en modelspoor
Mijn baan: viewtopic.php?p=270162#p270162
Deutsche Reichsbahn Gesellschaft, Tijdperk II, groot- en modelspoor
Mijn baan: viewtopic.php?p=270162#p270162