Pagina 1 van 1

Nieuw lid

Geplaatst: 06 mar 2022 12:09
door Frankc
Ik ben frank cornelisse gepensioneerd ondernemer
Ik ben lid van dtch digitale treinenclub harderwijk
Wij bouwen daar aan een us baan ho, museumbaan nl ho, lgb baan en een n baan, wij hebben de terrariumbaan van henry ten hove overgenomen, wij beschikken over een eigen etage van 90 m2, er is nog plaats voor nieuwe leden.
Ik had thuis een grote ho baan genaamd harderhaven in ho maar wegens omstandigheden heb ik die moeten afbreken
Ik wil nu graag een n baan thuis, maat ca. 100/80 cm diep en 200 cm lang, ik heb materieel voor de rhaetische baan van o.a. Kato, rhaetische bahn wordt het thema, als naam heb ik Rhaetingen bedacht.
Nu zoek ik een hobbyist die voor mij de baan wil bouwen tegen een redelijke vergoeding
Geschikt lijkt mij de baan martin stadt van noch maar dan in N
De noch baan komt pas in oktober op de markt maar alleen in ho
Voor onderstel en tafel wordt gezorgd, ook heb ik de meeste huisjes al, verlichting, bomen en struiken, ik wil hiervoor rails van peco aanschaffen code 55 en het haltepunkt amtzell van noch komt in september op de markt.
Bouw kan bij mij in harderwijk of bij de bouwer thuis, 100 x 200 is maat als een bed, is goed transporteer baar.
Digitaliseren kunnen mijn clubleden doen
Gaarne bericht als je interesse hebt, omdat het ook bij de bouwer thuis kan gebeuren is woonplaats niet zo belangrijk
Ik ben benieuwd naar de reacties

Re: Nieuw lid

Geplaatst: 06 mar 2022 13:51
door Momfer
Hallo Frank,

Welkom op het forum.

Veel plezier met al je activiteiten, hier, op de club of thuis!

Re: Nieuw lid

Geplaatst: 06 mar 2022 15:06
door Frankc
Dank je