Pagina 1 van 1
Baanplan Roosenbosch
Geplaatst: 19 sep 2012 23:22
door Jos
Ik heb nog wat zitten stoeien met Anyrail en kom voorlopig tot dit resultaat:
Nivo 0 (met spiralen):
Nivo -1 (en -2) met onderste deel spiralen:
SS1 en SS2 liggen in werkelijkheid boven elkaar, zijn hier naast elkaar getekend.
Volgens Anyrail is de totale baanlengte meer dan 320 meter.
Misschien haal ik er nog wel een paar opstelsporen van af.
Groetjes,
Jos
Re: Baanplan Roosenbosch
Geplaatst: 20 sep 2012 04:52
door dizkartes
Maar 320meter spoor???????
pfffffffffffffffffffft
Maar ik kan me voorstellen dat je zoveel opstel wil hebben als je ook zichtbaar zoveel spoor hebt en je veel verschillende treinen wil laten voorbij komen.
Re: Baanplan Roosenbosch
Geplaatst: 20 sep 2012 06:39
door jdoublev
Een mooi indrukwekkend baanplan als je het mij vraagt. Kan haast niet wachten om de opbouw van dit geheel te zien.
Groeten
Johan
Re: Baanplan Roosenbosch
Geplaatst: 20 sep 2012 08:02
door FidOo
Zoals al te verwachten groots jos. Ziet er goed en degelijk uit. Ik vraag me alleen af of je niet nog een mooi Paradetraject wilt hebben. Je rijdt nu namelijk wel erg van schaduwstation naar station naar station enz. Je treinen krijgen niet echt de tijd om een mooi stukje te rijden. Ondanks dat het misschien lastig te maken is zodat het realistisch wordt zou ik het wel overwegen.
Tja verder ziet het er gewoon super uit!
Re: Baanplan Roosenbosch
Geplaatst: 20 sep 2012 10:50
door Jos
Het is inderdaad een behoorlijk druk plan, vandaar dat ik buiten Roosendaal niet veel spoor op de baan heb. Het linkerdeel (tussen de stations in) is dan het paradestuk. Even een plaatje zonder de spiralen, dat geeft een beter beeld van wat je ziet:
Groetjes,
Jos
Re: Baanplan Roosenbosch
Geplaatst: 20 sep 2012 10:53
door Black Pirate
Indrukwekkend hoor.