![Afbeelding](http://hetnspoor.nl/wp-content/gallery/tunnelportaal/img_4411.jpg)
Ik weet nog niet precies of ik hem zo houdt, ik vindt hem een beetje kleurloos, maar misschien komt het wel als ik er in de toekomst wat strooisel e.d. op aanbreng.
Hij staat nog niet vast, maar voor de foto heb ik hem even in het ´landschap´ gezet
Het landschap moet op dat punt nog helemaal worden aangepast. Er zit ook nog een best gat achter. Dit is alleen nog maar gedaan voor de foto. Dus aan de linkerkant, bovenkant en rechterkant wordt nog voor een stuk extra landschap gezorgd...Wat je wel moet doen is het gips aan de linkerzijde tot aan de steunmuur aanvullen, want anders had er niet z'n hoge steunmuur hoeven komen![]()
Schachbrett schreef:Hallo Andre,
De oude boogviadukt is een op een van de echte situatie en sinds 1999 is deze niet meer in gebruik maar rijden de treinen over het nieuwe betonnen trace.
Afgelopen zomer heb ik er nog kieken van gemaakt vanuit de trein van Villach naar Mallnitz toe.
Gr Chris
Hey Andre,dreezy schreef:Hey Chris,
Hoe krijg jij die voegen zo 'dik'?
Ik gebruik ook klei, maar mijn voegen zijn niet zo duidelijk als bij jouw