Sinds kort heb ik een mooie lint triebzug van de DB, gekocht via marktplaats, alleen het is me direct opgevallen dat hij vrij lawaaierig is tijdens het rijden (de ene kant op rijdt ie lawaaieriger dan de andere). Ook ratelt hij en lijkt hij een beetje te ''tikken'' alsof de motor een beetje spastisch zit te doen. Ik heb me overigens laten vertellen door de verkoper dat ie vooral 1 kant op heeft gereden, dus heb ik hem wat rondjes laten rijden naar de kant wat meer lijkt te tikken en ratelen.. hopen dat ie misschien wat in moest rijden waarna hij mogelijk rustiger wordt.
Maar dat lijkt niet bepaald te helpen. En aangezien ik geen ervaring heb met modeltreinen heb ik geeeen idee wat dit zou kunnen zijn/betekenen.
Heeft iemand een idee wat het zou kunnen zijn waarom ie zo rijdt? En wat zou ik er aan kunnen doen om m weer mooi te laten rijden?
Ik hoor graag jullie ideeën/ervaringen
