Ik ben sinds kort begonnen met een kleine N spoorbaan op te zetten!
Als kleine jongen was ik altijd al gefascineerd door treinen, en toen ik voor het eerst naar een modelbaan ging kijken dacht ik, dit wil ik later ook!
Nu dat ik eindelijk een beetje geld heb om mee te stoeien, dacht ik, zal ik het eens proberen?
Ik heb allereerst met SCARM een ontwerp gemaakt, toen kwam ik uit bij Kato, gezien deze beginnersvriendelijk en redelijk robuust bleek te zijn (Thank god internet voor alle info!). Kato heeft gelukkig ook veel bocht radii om mijn kleine maar (hopelijk) fijne baan goed te voorzien van langdurig plezier!
Als laatste ook nog een foto van de baan in kwestie, komend weekend gaat het allemaal gebeuren, dan gaan ik het lijmpistool gebruiken om alles vast te zetten, en erna met geluk in hetzelfde weekend al een gedeelte van de bedrading met WAGO lasklemmen vastzetten!
